Zapraszamy na polsko-niemieckie Webinarium ornitologiczne - Aleje dla bioróżnorodności
Events, News

Stowarzyszenie Federacja Zielonych „GAJA” oraz Verein für Landschaftspflege und Arten-schutz in Mecklenburg-Vorpommern e.V., przy wsparciu Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyrodniczego, zapraszają na polsko-niemieckie webinarium organizowane w ramach projektu „Opracowanie wspólnego polsko-niemieckiego systemu transgranicznego monitoringu ornitologicznego w rejonie ujścia Odry i w obszarze pogranicza na zachód od Szczecina”

Celem spotkania jest omówienie aktualnych systemów monitoringu ornitologicznego prowadzonego w polskiej i niemieckiej części regionu Zalewu Szczecińskiego oraz perspektyw ich ujednolicenia i możliwości podjęcia wspólnych działań monitoringowych.

Termin webinarium: 17 czerwca 2021 r., godz. 9:00-14:00

Miejsce: platforma ZOOM  z tłumaczeniem PL-DE oraz DE-PL

Program:
Sesja 1 – prezentacja i dyskusja nt. metodycznych i organizacyjnych aspektów monitoringu awifauny po stronie polskiej i niemieckiej.
Sesja 2 – prezentacja i dyskusja nt. dotychczasowych wyników monitoringu ornitologicznego realizowanego w polskiej i niemieckiej części regionu
Program PLProgram webinarium PL
Program DEWebinarprogramm DE

Zapisy:
zainteresowanych udziałem prosimy o wysyłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres aneta.kozlowksa@gajanet.pl,
do dnia 16 czerwca, do godz. 12:00

Formularz zgłoszeniowy PLFormularz zgłoszeniowy PL
Formularz zgłoszeniowy DEAnmeldeformular DE

Serdecznie zapraszamy do udziału ornitologów, ekspertów w dziedzinie monitoringu przyrodniczego, przedstawicieli służb ochrony przyrody oraz wszystkich zainteresowanych.
Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Czcionka