Webinarium "Turystyka przyrodnicza w dobie pandemii COVID-19" 21 września br. - Aleje dla bioróżnorodności
Events, News

Stowarzyszenie Federacja Zielonych „GAJA” zaprasza na polsko-niemieckie webinarium „Turystyka przyrodnicza w dobie pandemii COVID-19 –    doświadczenia z obszaru polsko-niemieckiego pogranicza” organizowane w ramach projektu Zmiana koncepcji użytkowania turystycznego parku naturalistyczno-krajobrazowego „Dolina Miłości” w Zatoni Dolnej, w celu zabezpieczenia ruchu turystycznego przed następstwami epidemii COVID-19.

Stowarzyszenie Federacja Zielonych „GAJA” zaprasza na polsko-niemieckie webinarium organizowane w ramach projektu Zmiana koncepcji użytkowania turystycznego parku naturalistyczno-krajobrazowego „Dolina Miłości” w Zatoni Dolnej w celu zabezpieczenia ruchu turystycznego przed następstwami epidemii COVID-19.

Celem webinarium jest omówienie dobrych praktyk, problemów i wyzwań dla turystyki przyrodniczej, związanych z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, w polskiej i niemieckiej części Pomorza

Termin:     21 września 2021 r., godz. 10:00-14:00       .

WWW:       webinarium realizowane na platformie ZOOM (tłumaczenie PL-DE)

Program:  Sesja 1 – prezentacja sytuacji turystyki przyrodniczej w okresie pandemii COVID-19 w Polsce i w Niemczech. Sesja 2 – dyskusja nt. najlepszych rozwiązań w funkcjonowaniu obiektów turystyki przyrodniczej w warunkach obostrzeń sanitarno-epidemicznych (szczegółowy program do pobrania poniżej)

PROGRAM WEBINARIUM DO POBRANIA:
w języku polskim:
Program Webinarium 21.09.2021
w języku niemieckim:
PROGRAMM WEBINAR_21.09.2021

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA:
w języku polskim:
Formularz zgłoszeniowy Webinarium 21.09.2021
w języku niemieckim:
ANMELDEFORMULARR_21.09.2021

Zainteresowanych udziałem prosimy o wysyłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres agnieszka.plich@gajanet.pl, do dnia 17 września, do godz. 15:00

 

Czcionka