Relacja z piątego szkolenia praktycznego „Aleje przydrożne – planowanie, utrzymanie, diagnoza stanu zdrowotnego drzew oraz waloryzacja walorów przyrodniczych” - Aleje dla bioróżnorodności
Events, News

W dniu 9 czerwca br. odbyło się piąte szkolenie w ramach cyklu „Aleje przydrożne – planowanie, utrzymanie, diagnoza stanu zdrowotnego drzew oraz waloryzacja walorów przyrodniczych”. Szkolenie zostało zorganizowane i przeprowadzone przez Partnera niemieckiego projektu – Powiat Vorpommern-Greifswald. Wydarzenie zostało zorganizowane w formie zdalnej za pośrednictwem platformy ZOOM.

Tematem szkolenia 9 czerwca było „Planowanie założeń alejowych i prowadzenie nasadzeń”. Wykład  przez Pana Ulf’a M. Neubert’a z firmy „UmweltPlan GmbH” Stralsund.

Prezentacja ze szkolenia:
wersja niemiecka wraz z tłumaczeniem PL: Prezentacja DE PL

W szkoleniu uczestniczyło 39 osób z Niemiec i z Polski. Podczas szkolenia zapewnione było tłumaczenie na j. niemiecki. Uczestnicy mogli zadawać pytania, na które Prelegent odpowiadał w drugiej części szkolenia.

Szóste – ostatnie szkolenie – również w formie zdalnej – zostanie także zorganizowane przez partnera niemieckiego i odbędzie się 16 czerwca br.

 

Czcionka