III Webinarium "Ujednolicenie monitoringu ornitologicznego w polskiej i niemieckiej części Zalewu Szczecińskiego" - Aleje dla bioróżnorodności
Events, News

Stowarzyszenie Verein für Landschaftspflege und Artenschutz in Mecklenburg–Vorpommern e.V. „VLAMV” oraz Stowarzyszenie Federacja Zielonych „GAJA”, przy wsparciu Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyrodniczego, zapraszają na polsko–niemieckie webinarium, odbywające się w ramach projektu „Opracowanie wspólnego polsko–niemieckiego systemu transgranicznego monitoringu ornitologicznego w rejonie ujścia Odry i w obszarze pogranicza na zachód od Szczecina”.
Temat webinarium: Przedstawienie wspólnej transgranicznej metodyki liczenia, przedstawienie dotychczasowych liczeń i dalsze możliwości rozwoju w polskiej i niemieckiej części Zalewu Szczecińskiego.

Termin: 7 lipca 2022, 10:0014:00

Miejsce: platforma ZOOM, wraz z tłumaczeniem na język niemiecki i polski.

Program webinarium:

Sesja 1 – Przedstawienie wspólnej metodyki liczenia

Sesja 2 – Prezentacja i dyskusja dotycząca wyników monitoringu ornitologicznego, przeprowadzonego dotychczas w polskiej i niemieckiej części (szczegółowy program do pobrania poniżej).

Program webinarium 07.07.2022

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o nadesłanie wypełnionego formularza do 05 lipca do godz. 18:00 na adres dvaneick@vla-mv.de (formularz poniżej).

Formularz webinarium 07.07.2022

Serdecznie zapraszamy do udziału ornitologów, ekspertów w dziedzinie monitoringu środowiska, przedstawicieli stowarzyszeń ekologicznych oraz wszystkich zainteresowanych. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Informacje na temat webinarium otrzymają Państwo pod adresem e-mail: dvaneick@vla-mv.de lub telefonicznie pod numerem +49 151 57443529.

 

Czcionka